2003 yılında kurulan ve Türkiyenin çeşitli illerinde şubeleri olan  Globay Mağazalar Zinciri bir mağazada Maltepe’de açtı.Açılışa özel %50 indirimli satışların yapıldığı açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Globay Mağazalar Zinciri açılışına  Globay Mağazalar Koordinatörü Hüseyin Güçlü, Globay Mağazalar Creative Director Zahit Uçan,Yozgat AK Parti il başkan yardımcısı Murat Kaya,Maltepe Mesleki Anadolu lisesi Müdür yardımcısı Nuri Kaya, Atatürk Caddesi(Happycenter) Mağaza Müdürü Emir Terzi, Globay Maltepe Mağaza Müdürü Murat Türcan katılım sağladılar.
 

Globay Mağazalar Koordinatörü Hüseyin Güçlü açılışta yaptığı konuşmada, Erkek giyim alanında 15 yıldır Türkiyenin çeşitli illerinde mağazacılık hizmeti vermeye çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi  15 yıldır erkek giyimde hizmet veriyoruz bu konuda da gerek kalite vegerekse fiyat noktasında oldukça iddialıyız .

mağazamızıda giyinmeyi seven kültür düzeyi oldukça yüksek Maltepe gibi güzel bir ilçemizde Maltepe halkının hizmetine 2. şubemizi sunduk.Bağdat Caddesi(Çamlık park karşısı) mağazamıza tüm Maltepe’li hemşehrilerimizi  bekliyoruz.Ürünlerimiz hem oldukça uygun fiyatlı hemde oldukça kalitelidir kaliteyi gelip yerinde  görmeniz bizleri oldukça memnun edecektir dedi.

Globay, mağazacılığı hayat felsefesi haline getirmiştir. “Perakende insanla başlar, insanla biter” sözünü şiar edinen markamız, insanlığa erdemli bir bakış açısıyla kaliteyi uygun fiyata sunmayı prensip olarak benimsemiştir.

Globay, en yüksek insan kaynağı ile en yüksek verimi almayı hedeflemektedir. İstihdam edeceği kişileri belirlerken önemli kriterleri gözetir. Müşterileri güler yüzle karşılayan, velinimetimize saygıda kusur etmeyen, müşterilerimizin tercihini en öz haliyle anlayıp yardımcı olan, firmanın kârlılığını gözeten, çalışma arkadaşları arasında eş güdümle hareket eden, verimliliği kıstas alan azimli,  ahlaklı ve prensip sahibi kişilerle çalışmak firmamızın gayesidir.

Kaynak: http://www.katilimcimaltepe.com.tr/globay-magazalar-zinciri-22-subesini-maltepede-acti/