Erkek giyim sektörünün öncü markaları arasında yer alan “Erkeğin Modası” sloganıyla erkek giyimde hizmet veren Globay mağazasının 25. Şubesi Dörtyol’da hizmete girdi.

 

Sanayi mahallesi Çaylı Caddesi ile Özel Cadde civarı 1 Nolu Sokak’ta hizmete giren Globay erkek giyim şubesinin açılış merasimine Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Hatay Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Tansel Demirel ve davetliler katıldı.

Özkan Ünal ve Zeki Şahin ortak girişimiyle Dörtyol’da hizmete giren şubenin açılış öncesi İmam Hatip Ahmet Tapsız tarafından okunan Kur’an tilavetinin ardından dua edildi.

Açılış kurdelası kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, sadece erkek giyimi üzerine İstanbul, Ankara, Adapazarı, Sivas, K. Maraş gibi bir çok ilde Globay markalı ürünleriyle hizmet sunan, bugün itibariyle’de ilçemizde 25. Şubesiyle Globay markalı erkek giyimi üzerine hizmet verecek olan mağazanın açılışını birlikte gerçekleştiriyoruz. Öncelikle giyim alanında hizmet verecek olan işyerinin hayırlı olmasını diliyor işletme sahibi kardeşlerimize ve çalışanlarına başarılar ve bol kazançlar diliyorum dedi.

Daha sonra işyerinin açılış kurdelası Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Büyükşehir Bölge Koordinatörü Tansel Demirel ve İşletme sahibi tarafından kesilerek açılış gerçekleştirildi.

Açılışa katılan davetliler mağazada bulunun ürünleri yakından incelediler. 

Kaynak: http://www.ilkkursungazetesi.org/haber/2159/dortyol-erkek-giyim-magazasi-globay-ile-tanisti